Ziyaretçi Rehberi

Ziyaretçi Rehberi

Değerli misafirlerimiz;

 

» Hastalarımızı enfeksiyonlardan korumak amacıyla hasta odalarına kokulu ve canlı çiçek getirmemenizi rica ederiz.

» Hasta odalarımızda aynı anda mümkün olduğu kadar az ziyaretçi olmasına ve hasta yataklarına oturulmamasına özen gösterilmesi hastamızın sağlığı açısından önemlidir.

» Tedavi süresince sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına, odanın temizliği ve düzeni için eşyalarınızı elbise dolaplarımıza ve yiyeceklerinizi az miktarda mini buzdolaplarımızda muhafaza etmenizi rica ederiz.

» Yangın merdivenlerimizde sigara içmek yasaktır, içilmemesini önemle rica ederiz.

» Çocuklarınızın kendi sağlıkları için hasta ziyaretlerine getirmemenizi rica ederiz. Unutmayınız ki çocuklar mikroplara karşı yetişkinlerden daha duyarlıdır.

» Ziyaretlerinizi, kendi hastanız ve diğer hastaların sağlığı ve rahatlığı açısından, mümkün olduğunca kısa tutunuz ve koridorlarda yüksek sesle konuşmamaya özen gösteriniz.

» Ziyaretlerinizde, yataklık serviste yatan diğer hastaları rahatsız edebilecek, koku yayan ve hasta sağlığı açısından uygun olmayan yiyeceklerin getirilmemesini rica ederiz. 

» Yemek servisi hasta odalarına yapılmaktadır. Hasta diyetleri doktorlarımız ve diyetisyenimiz tarafından önerilen menüler üzerinden yapılmaktadır. Sağlığınız açısından dışarıdan odalara yemek getirilmemesini önemle rica ederiz.

» Hastamızın ihtiyaç durumunda hasta başı ünitesinde bulunan Hemşire Çağrı butonuna basmanız yeterli olacaktır.

» Hasta yatağının pozisyon değiştirmesi için yatak üzerinde bulunan kumanda tuşlarına basmanız yeterli olacaktır.

» Hastanemizde ücretsiz internet erişimi mümkündür. Bunun için kablosuz ağlarda bulunan (AKADEMİ) ismine tıklayıp, kayıt olduktan sonra internet kullanabilirsiniz.

 


 

Hastanemizin Ziyaret Saatleri

Hafta içi     :  10:00 / 22:00 

Hafta sonu : 10:00 / 22:00Yemek Servisi Saatleri

Sabah Kahvaltısı : 06:00 - 06:30
Öğle Yemeği       : 11:00 - 11:30

Akşam Yemeği    : 17:00 - 17:30