Bizden Haberler

Akademi Hastanesi nde Sağlığına Kavuştu

70 yaşındaki Kerküklü Sameerah Akademi Hastanesinde Sağlığına Kavuştu
 
Kerkük de yaşayan diz ağrısı sebebi ile yürüyemeyen 70 yaşındaki Sameerah Majeed Mahmood Akademi hastanesinde sağlığına kavuşarak yürümeye başladı.
Kerkük de yaşayan 70 yaşındaki Sameerah Majeed Mahmood, 10 yıldır devam eden diz ağrısı, oturup kalmakta zorlanma ve diz bölgesindeki şişlik şikâyetleriden dolayı yardım almadan yürüyemiyordu.  Son 3 yılda şikâyetleri dayanılmaz noktaya gelince Türkiye’ye gelerek Akademi Meram Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Uğur Özkaya’nın yaptığı tedavi sonrası sağlığına kavuştu.
 
Akademi Meram Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Uğur Özkaya, Hastamızın 10 yılı aşkın diz ağrısı ve hayat kalitesini düşüren, oturup kalmakta zorlanama, namaz kılmakta güçlük çekme gibi şikâyetleri vardı. Son 3 yıldır hastamız yardım alamadan yürüyemez halde olması nedeniyle hastanemize geldi. Muayene ve gerekli tetkikler sonrası hastamıza her iki dizine protez ameliyatı planladık. İki gün ara ile başarı ile gerçekleşen diz protezi ameliyatlarımız sonrası hastamız ayağa kalkarak yürümeye başlamıştır, diyerek; İleri yaşlarda dizlerinde ağrı şikâyetleri artan ve yürümekte, dizini katlamakta zorlanan hastaların en kısa sürede uzman bir hekime başvurmaları ve tedavilerinde geç kalmamalarının önemli olduğunu vurguladı.
 
Ameliyat sonrası ağrılarından kurtulan ve yürümekte zorlanmayan Sameerah Majeed Mahmood, Ameliyat için Türkiye’yi tercih etmekte çok doğru bir karar verdiğini belirterek tüm hastane çalışanlarına ve doktoruma teşekkür ediyorum" dedi.
 
Kayıt Tarihi: 18.10.2022        Görüntülenme: 137